KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12509358
nr 1250 9358
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Etsning, Signerad, daterad -56,3/25, Kvinna. Motivet: 28x18
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 29 april 2019
kl 20:19:37
300 kr
400 kr
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz